Hishamuddin Rais

Hishamuddin Rais ialah aktivis politik, penulis dan pengarah filem.


Wednesday, 25 Jan 2023 08:41 AM

Air batu glasier mula cair

Tuesday, 17 Jan 2023 01:10 PM

Kenapa dunia makin panas

Wednesday, 11 Jan 2023 03:29 PM

Apa dia rumah hijau?

Tuesday, 03 Jan 2023 10:20 AM

Selamat tinggal 2022, selamat sampai malapetaka cuaca

Monday, 26 Dec 2022 01:33 PM

Agama baru dan tuhan baru



Friday, 16 Dec 2022 06:00 PM

Gatek dan pendatang haram

Wednesday, 07 Dec 2022 07:00 AM

Titah, retorik dan realpolitik

Sunday, 27 Nov 2022 05:02 PM

Pandangan republikan terhadap monarki

Wednesday, 23 Nov 2022 12:11 PM

Belajar terima kebiasaan baru budaya politik

Usah terperanjat jika kerajaan baharu nanti ialah kerajaan campuran antara PH dan BN.

Belajar terima kebiasaan baru budaya politik

Friday, 18 Nov 2022 07:58 AM

Anwar Ibrahim dan Parti Komunis Itali

1 komen

Tuesday, 08 Nov 2022 07:00 AM

Duit mana YB cekau?

Tuesday, 01 Nov 2022 07:00 PM

Duit kempen pilihan raya 

Monday, 24 Oct 2022 02:00 PM

Jam kiamat sedang bergerak

Tuesday, 11 Oct 2022 07:00 PM

Ayatollah dan kain tudung

Monday, 03 Oct 2022 07:00 AM

Menuju perang dunia ketiga