Rencana Pandangan Anda Terkini

Aukus atau rakus?

Tuesday, 21 Sep 2021 01:27 PM

Demi keadilan sosial, jangan anak tirikan ekonomi luar bandar

Tuesday, 21 Sep 2021 10:00 AM

Orang tua, orang muda politik

Sunday, 19 Sep 2021 09:46 AM

MPN bukan jawapan untuk pemulihan negara

Friday, 17 Sep 2021 08:01 PM

Gencatan politik: Harapan untuk rakyat

Friday, 17 Sep 2021 02:09 PM



Trending Pandangan Anda

2 jam yang lalu

Aukus atau rakus?

6 jam yang lalu

Demi keadilan sosial, jangan anak tirikan ekonomi luar bandar


Malaysia perlu program 'fellowship' untuk diplomasi kebudayaan

Friday, 17 Sep 2021 12:26 PM

Jangan runtuhkan Muafakat Nasional

Thursday, 16 Sep 2021 05:55 PM

Selamat Hari Malaysia! 

Thursday, 16 Sep 2021 02:07 PM

Era baharu demokrasi Malaysia: Yang menang tak menang semua

Wednesday, 15 Sep 2021 02:20 PM

Selesaikan 3 isu menjelang pelajar pulang ke universiti

Wednesday, 15 Sep 2021 12:57 PM

Harapan kepada sidang Parlimen

Tuesday, 14 Sep 2021 10:46 AM

Khaled Nordin, jangan banyak auta

Sunday, 12 Sep 2021 08:54 PM

Najib penasihat PM? Fikir masak-masak dulu

Sunday, 12 Sep 2021 08:20 PM

Ikrar Annuar Musa sebagai menteri komunikasi

Sunday, 12 Sep 2021 12:25 PM

Wajib tolak Ahmad Maslan, pertahan martabat Parlimen

Saturday, 11 Sep 2021 06:57 PM



Lantik speaker, timbalan speaker Parlimen rentas pasti

Saturday, 11 Sep 2021 01:45 PM

Rina Harun perlu peka isu kes gangguan seksual

Friday, 10 Sep 2021 03:46 PM

Libatkan belia dalam pembangunan, pengurusan KL

Friday, 10 Sep 2021 03:22 PM

Bina semangat dan iktikad perjuangan baharu

Thursday, 09 Sep 2021 05:00 PM

Bila apa didengar dan dicakapkan semula adalah dengar cakap

Thursday, 09 Sep 2021 07:00 AM

Akta kawal pengembangan agama bukan Islam: Jangan ulang polemik RUU355

Wednesday, 08 Sep 2021 02:51 PM

Berapa banyak lagi jenazah di hospital tunggu ujian Covid-19?

Tuesday, 07 Sep 2021 05:23 PM

Undi percaya PM: Kesimpulan Peguam Negara tidak masuk akal

Monday, 06 Sep 2021 10:08 PM

Teliti dulu kepulangan mahasiswa ke IPT, jangan terburu-buru

Sunday, 05 Sep 2021 05:00 PM

Pelantikan Muhyiddin: Kegagalan yang diteruskan

Sunday, 05 Sep 2021 02:34 PM