Rencana Pandangan Anda Terkini

Parlimen perlu siasat punca sebenar banjir

Sunday, 16 Jan 2022 09:20 AM

Tangani segera konflik manusia-harimau

Wednesday, 12 Jan 2022 04:26 PM

Ada apa dengan Undi18?

Wednesday, 12 Jan 2022 02:39 PM

Jangan tunggang agama untuk alih isu utama rakyat

Tuesday, 11 Jan 2022 05:53 PM

Jalan demokrasi mampu selamatkan integriti negara

Tuesday, 11 Jan 2022 03:43 PM



Trending Pandangan Anda

1 hari yang lalu

Parlimen perlu siasat punca sebenar banjir


Budak Rohingya 'samseng' minta sedekah dan xenofobia

Monday, 10 Jan 2022 06:00 PM

Adakah Wan Junaidi mahu lindungi Azam Baki?

Wan Junaidi nampaknya memperkecilkan keseriusan skandal pegangan saham.

Sunday, 09 Jan 2022 04:38 PM

Dilema Umno

Saturday, 08 Jan 2022 04:36 PM

Masa untuk tetapkan semula politik negara

Saturday, 08 Jan 2022 11:40 AM

Isu Azam Baki: 5 soalan kepada PM

Friday, 07 Jan 2022 04:29 PM

Tahniah Suruhanjaya Sekuriti, siasat Azam Baki

Friday, 07 Jan 2022 03:53 PM

SPRM harus bebas dan responsif isu rakyat

Friday, 07 Jan 2022 12:06 PM

Selamatkan segera pengusaha kantin kita

Thursday, 06 Jan 2022 10:11 AM

Lembaga penasihat SPRM mengecewakan

Wednesday, 05 Jan 2022 09:43 PM

2022: Tahun betulkan demokrasi Malaysia, sekali lagi 

Sunday, 02 Jan 2022 09:47 AM



Masa depan ahli KWSP kelam jika tidak dipertahan

Saturday, 01 Jan 2022 12:47 PM

Abu Zahar tersilap orang, isunya bukan Gomez tapi Azam

Friday, 31 Dec 2021 12:12 PM

Najib sudah tiada sekelumit rasa malu

Thursday, 30 Dec 2021 08:13 PM

Tiada siapa paksa pelajar Islam cuci kuil

Thursday, 30 Dec 2021 04:34 PM

Jawatankuasa khas Parlimen patut siasat Azam Baki

Wednesday, 29 Dec 2021 04:17 PM

Sampai bila nak salahkan takdir tuhan?

Wednesday, 29 Dec 2021 02:44 PM

Tidak sedarkah kita?

Tuesday, 28 Dec 2021 08:30 AM

Dana Tabung Banjir: Harus datangnya dari mana?

Monday, 27 Dec 2021 10:14 AM

Siap siaga hadapi cuaca lebih ekstrem 

Saturday, 25 Dec 2021 03:00 PM

SKMM lawan rakyat: Bangkai gajah tidak dapat ditutup dengan nyiru

Saturday, 25 Dec 2021 10:58 AM