Fakhrurrazi Rashid

Fakhrurrazi Rashid, juga dikenali kawan-kawannya sebagai Bob, minat dengan parlimen yang tidak siapa kisah di Malaysia. Kini, menjadi Koordinator Penyelidik Research For Social Advancement (REFSA), badan pemikir yang progresif dan percaya Malaysia yang lebih baik untuk semua masyarakat.


Wednesday, 10 Aug 2022 10:18 AM

Merawat sindrom ‘tubuh jawatankuasa khas’ dalam kerajaan 

Wednesday, 03 Aug 2022 08:00 PM

Mandat PRU15 untuk siapa?

Sunday, 24 Jul 2022 04:34 PM

Suara Parlimen penting pertahan kedaulatan Malaysia

Monday, 18 Jul 2022 10:58 AM

Sidang Parlimen yang mendebarkan Ismail Sabri

Friday, 08 Jul 2022 09:36 AM

Kalau Tok Mat tak u-turn



Sunday, 26 Jun 2022 08:58 AM

Mengapa senator perlu dipilih oleh rakyat?

Thursday, 16 Jun 2022 03:44 PM

3 fokus utama pembukaan DUN Johor

Wednesday, 08 Jun 2022 09:12 AM

Persoalan tentang transformasi Parlimen

Saturday, 04 Jun 2022 12:54 PM

Badut politik dan kecelaruan pembangkang 

Wednesday, 01 Jun 2022 07:11 AM

Merawat kesenduan politik Malaysia 

Wednesday, 18 May 2022 07:00 PM

Realiti debat politik di Malaysia

Wednesday, 11 May 2022 10:00 AM

Harapan pekerja generasi keciciran

Wednesday, 27 Apr 2022 10:26 AM

Adakah ini Hari Raya terakhir sebelum PRU15?

Wednesday, 20 Apr 2022 11:00 AM

Tiga asas untuk Pakatan bangkit semula

Suka atau tidak, dalam keadaan yang bercelaru ini, tugas penting PH adalah mencari jalan keluar daripada kemelut untuk menjadi gabungan yang lebih baik.

Tiga asas untuk Pakatan bangkit semula

Wednesday, 13 Apr 2022 12:11 PM

Permulaan penting merawat penyakit lompat parti