Rencana Pandangan Anda Terkini

Melayu perlu kembali menjadi Melayu

Sunday, 25 Sep 2022 10:51 AM

Penipuan dalam talian: Henti beri ruang bank elak tanggungjawab

Saturday, 24 Sep 2022 07:13 AM

Menjawab tuduhan PAS 'tidur dengan semua'

Friday, 23 Sep 2022 07:33 PM

Jangan susahkan penjawat awam demi seorang banduan VIP

Friday, 23 Sep 2022 04:23 PM

Usah lagi bersilat menidakkan amalan rasuah

Thursday, 22 Sep 2022 02:41 PM



Trending Pandangan Anda

1 hari yang lalu

Melayu perlu kembali menjadi Melayu


Cermin untuk penasihat ekonomi PM lihat

Wednesday, 21 Sep 2022 12:47 PM

Apabila lelaki gagal melindungi

Tuesday, 20 Sep 2022 05:07 PM

Menunggu laporan siasatan buku Tommy Thomas

Tuesday, 20 Sep 2022 09:13 AM

Badan kehakiman tanpa sentimen dan prejudis

Monday, 19 Sep 2022 07:00 PM

Hilang waras desak pilihan raya di tengah banjir

Monday, 19 Sep 2022 11:52 AM

Ringgit jatuh tekan ekonomi rakyat

Monday, 19 Sep 2022 11:15 AM

Dr Mahathir tidak keseorangan

Saturday, 17 Sep 2022 05:27 PM

Suruhanjaya Diraja perlu siasat kecurian data peribadi

Saturday, 17 Sep 2022 02:23 PM

PAS tak bermoral guna Islam pertahan pelaku rasuah

Khalid Samad berkata, Islam mengajar umatnya untuk membenci rasuah dan menolak pelaku rasuah.

Friday, 16 Sep 2022 04:04 PM

Jangan termakan permainan politik sempit Sabah, Sarawak lawan Semenanjung

Friday, 16 Sep 2022 03:25 PM



Mengapa pemimpin korup masih dipilih?

Friday, 16 Sep 2022 12:19 PM

Bahaya perundangan RUU Kawalan Produk Tembakau dan Merokok 2022

Wednesday, 14 Sep 2022 10:32 PM

Ekonomi orang Melayu, masa depan dan GTA

Tuesday, 13 Sep 2022 08:00 PM

Patuhi fatwa haram merokok

Tuesday, 13 Sep 2022 05:00 PM

Apa piawaian etika pegangan ahli politik?

Tuesday, 13 Sep 2022 02:00 PM

Jangan pandang rendah pada ‘muka toya’ Ismail Sabri

Tuesday, 13 Sep 2022 10:49 AM

Kenyataan media Sultan Selangor mengenai badan kehakiman

Monday, 12 Sep 2022 02:34 PM

Buat kebajikan tanpa menjadi porno

Sunday, 11 Sep 2022 11:05 AM

Hentikan pengumuman tidak bertanggungjawab laluan Melaka-Dumai

Friday, 09 Sep 2022 10:24 AM

Dr Mahathir sudah buktikan Umno tidak kebal

Thursday, 08 Sep 2022 07:52 PM