Rencana Pandangan Anda Terkini

Ikram kutuk serangan Zionis korbankan anak, cucu Ismail Haniyeh

Saturday, 13 Apr 2024 08:00 AM

Usaha China bangun hak asasi manusia antarabangsa

Monday, 08 Apr 2024 04:43 PM

Laksana peranan pelihara perpaduan negara

Masyarakat seperti menyimpan sifat prejudis dalam diam, mudah meledak apabila dijolok sarang tebuannya.

Monday, 08 Apr 2024 12:29 PM

Laksana peranan pelihara perpaduan negara

Akmal Saleh, tolonglah hentikan kebodohan ini

Naib Presiden Muda Zaidel Baharuddin dakwa ketua Pemuda Umno itu seolah-olah cuba menimbulkan isu yang tidak wujud.

Sunday, 07 Apr 2024 08:35 PM

Akmal Saleh, tolonglah hentikan kebodohan ini

Satu negara, dua standard

Ini bukan satu andaian tetapi berdasarkan kepada bukti.

Saturday, 06 Apr 2024 08:00 AM

Satu negara, dua standard


Trending Pandangan Anda

1 hari yang lalu

Ikram kutuk serangan Zionis korbankan anak, cucu Ismail Haniyeh


Kebangkitan India jadi kuasa penyeimbang serantau

Thursday, 04 Apr 2024 01:00 PM

Ramadan peluang terbaik tarik anak muda makmurkan masjid

Monday, 01 Apr 2024 07:43 AM

Ada apa dengan Dr Mahathir dan bangsa Malaysia

Friday, 19 Jan 2024 05:32 PM

Perkukuh Hubungan Geostrategik Tokyo-Kuala Lumpur

Friday, 19 Jan 2024 12:01 PM

Pengguna jujur tanggung pengguna 'curi air' walaupun diberi rebat dan subsidi?

Friday, 19 Jan 2024 09:08 AM

Soalan lazim Akta Parlimen Berpenggal Tetap dan jawapan oleh Projek SAMA

Thursday, 18 Jan 2024 12:29 PM

Soalan lazim Akta Parlimen Berpenggal Tetap dan jawapan oleh Projek SAMA

Solidariti untuk Bangsa Malaysia

Tuesday, 16 Jan 2024 11:00 AM

Usah buka ruang maksiat baru

Thursday, 11 Jan 2024 03:07 PM

Melayu mahu apa?

Tuesday, 09 Jan 2024 11:57 AM

Persepsi dan mahkamah

Friday, 05 Jan 2024 01:29 PM



Lembaran baharu industri elektrik Sabah

Sunday, 31 Dec 2023 06:53 PM

Pilihan Raya Kerajaan Tempatan: Usah perlekeh kebijaksanaan pengundi

Saturday, 23 Dec 2023 07:55 PM

Karakter pendidikan karakter

Friday, 22 Dec 2023 12:00 PM

Kampung Setia Jaya: Sebuah kisah pengusiran dan penderitaan

Friday, 22 Dec 2023 11:14 AM

Pilihan Raya PBT: DAP jangan lupa sejarah!

Thursday, 21 Dec 2023 06:00 PM

Pilihan raya PBT: Wajar atau tidak?

Tuesday, 19 Dec 2023 05:38 PM

Benarkan bekerja dari rumah, guna teknologi untuk buat kerja

Tuesday, 19 Dec 2023 12:27 PM

Kepanikan moral di media sosial: Bagaimana merawatnya?

Sunday, 17 Dec 2023 10:07 AM

Goda isteri orang: Mahkamah Persekutuan tersilap tafsir isu diskriminasi jantina

Saturday, 16 Dec 2023 05:27 PM

Kerajaan perlu ambil langkah pencegahan hadapi gelombang Covid-19 berulang

Friday, 15 Dec 2023 12:59 PM