Rencana Pandangan Anda Terkini

Dedah laporan kes pelajar UUM maut di asrama

Wednesday, 25 May 2022 12:23 PM

Perkenalkan sistem kad subsidi elektronik untuk subsidi bahan api

Tuesday, 24 May 2022 11:03 AM

Politik korup, Melayu muflis, negara gagal

Sunday, 22 May 2022 12:38 PM

Harga makanan naik, rakyat bertanya: Mana kek yang dihiris-hiris?

Wednesday, 18 May 2022 01:23 PM

Harga makanan naik, rakyat bertanya: Mana kek yang dihiris-hiris?

Apa lagi Dr Mahathir mahu?

Monday, 16 May 2022 10:46 AM



Trending Pandangan Anda

5 jam yang lalu

Dedah laporan kes pelajar UUM maut di asrama

1 hari yang lalu

Perkenalkan sistem kad subsidi elektronik untuk subsidi bahan api


Cara-cara menambah baik aliran trafik di plaza tol di Malaysia

Wednesday, 11 May 2022 07:55 PM

Pemberian lesen bank digital oleh BNM: Preskripsi yang membimbangkan 

Wednesday, 11 May 2022 07:00 AM

Menunggu perubahan dinamik kepimpinan Umno

Tuesday, 10 May 2022 08:00 PM

Rakyat berhak dapat penjelasan penyelesaian tuntutan Apandi Ali

Tuesday, 10 May 2022 01:22 PM

Tumpukan penyatuan pembangkang, kembalikan kuasa rakyat 9 Mei 2018

Tuesday, 10 May 2022 11:00 AM

Inflasi dan kuasa belia rakyat selatan: Apa rancangan MB Johor?

Monday, 09 May 2022 12:53 PM

Pemilihan parti: Ke mana arah tujuan Umno?

Friday, 06 May 2022 11:28 AM

Hormati pengasingan kuasa ikut Perlembagaan Persekutuan

Sunday, 01 May 2022 11:19 AM

Surat terbuka kepada ketua hakim negara

Saturday, 30 Apr 2022 02:05 PM

Adakah Malaysia dikepung kartel makanan?

Wednesday, 27 Apr 2022 04:03 PM

Adakah Malaysia dikepung kartel makanan?


Kebebasan kehakiman langkah awal pulih tadbir urus negara

Wednesday, 27 Apr 2022 01:19 PM

Mana pelan mitigasi banjir Kuala Lumpur?

Tuesday, 26 Apr 2022 03:08 PM

Kaliskan masa depan minyak sawit daripada ancaman propaganda Barat

Tuesday, 26 Apr 2022 02:45 PM

Potong gaji CEO bukan pekerja

Monday, 25 Apr 2022 06:43 PM

SPRM usah ganggu badan kehakiman

Monday, 25 Apr 2022 12:21 PM

Isu MySejahtera: Redzuan Yusof perlu tampil beri penjelasan

Saturday, 23 Apr 2022 04:11 PM

Khemah besar ini apa benda?

Saturday, 23 Apr 2022 03:17 PM

Rombak sistem AP, tangani inflasi makanan

Thursday, 21 Apr 2022 01:42 PM

Faktor mengapa Ismail Sabri perlu ketuai BN

Saturday, 16 Apr 2022 11:36 AM

Ketidakadilan sebenar dalam isu basikal lajak

Saturday, 16 Apr 2022 11:08 AM